• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe ucuz nakliyat,maltepe ucuz nakliyatcilar,maltepe nakliyatcilar,maltepe evden eve nakliyat firmaları

Maltepe evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası taşımacılıkta hizmet veren kurumsal bir firmadır.Garantili ve sigortalı bir şekilde hizmetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Deneyimli personelleriyle hizmet veren firmamız takip ettiği teknolojik gelişmelerle eşyalarınızın daha üst düzeyde hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

ucuztasima

Maltepe Nakliyat firması olarak her zaman süreklilik sağlayarak yeni yerlere bile hizmet sağlamaktayız. Bugüne kadar bizleri tercih eden müşteriler her zaman memnuniyetlerini ve teşekkürlerini nakliyat firmamıza bildirmişlerdir. Kısacası nakliyat firmamızın birinci sınıf hizmet verdiğini gösterir. Nakliyat firması olarak sizlere kısa sürede taşıma ve yerleştirme yaparak kalıcılık sağlamaktayız.

evdenevenakliyat

Maltepe ilçesinde yer alan taşımacılık sektörlerin arasında birinci sırada bulunarak müşterilerimizin kaliteli ev taşınmasını sağlamaktayız. Nakliyat firmamız alanında uzman ekipler, ustalar bulundurarak montaj ve de montaj hizmet sağlamaktadır. Böylelikle sizler hiçbir sorun ile uğraşmadan kısa sürede taşınacağınız yere en uygun maliyetler ile taşınma işlemi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra nakliyat firmamız asansörlü merdiven sistemleri ile çalışmalar yaparak uzun, katlı, merdivenli alanlarda bile hizmet sağlamaktadır. Taşımacılık teknolojisini en iyi şekilde kullanmaktayız. Eğer sizde nakliyat firmamızdan yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Ayrı yeten Maltepe ve İstanbul da kalan bölgelere de hizmet sağlamaktayız. Uzman ekiplerimize ulaşan tüm müşterilere yirmi dört saat içinde geri dönmekteyiz.

esyapaketleme

Maltepe ucuz evden eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı paketlemesinde son derece titiz ve hasas davranan ekibimiz sizlere kusursuz bir nakliye ve ev taşıma hizmeti vermektedir.Ev eşyalarınızı granik havalı nalyonlar ile kaplanarak bütün eşyalarınız Anadolu sigorta tarafından sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.

Maltepe Hakkında Kısa Bilgi;

Maltepe’nin tarihi Bizans İmparatorluğu’na dayanmaktadır. O devirlerde adının “Bryas” veya Latince adıyla “Urias” olduğu söylenir. Diğer bir bilgiye göre ise Bizanslıların tarihinde “Pelekanon” dur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı’da eski Akduman pınar’ı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı belirtilmekte ise de kesin kanıt yoktur. Bu nedenle bu günkü Maltepe 16. yüzyılda burada kurulmuştur. Bu küçük sınır kasabasının 1509 yılındaki depremde yıkıldığı ve Dragos eteklerinde bulunan ve bu yüzyılda “Obnias”veya”Abrias” adı ile anılan bu kasabanın harabeleri 1540 yılında ünlü Fransız nebetatçısı ve seyyahı “Pierre Gylli” tarafından görülerek tespit edilmiştir. Pelekanon adı üzerinde duran tarihçiler ise 3. Andronikos ile Orhan Gazi arasındaki savaşın (1329-1330) Maltepe ve çevresinde olduğunu söylemektedirler. Bu görüşün kaynağı ise ünlü tarihçi Hammer’dir. Buna rağmen Pelekanon savaşı’nı araştıran tarihçi 6. Mırmıroğlu çeşitli kanıtlara dayanarak Pelekanon Savaşının Darıca ile Eskihisar arasındaki Manastır Mevkii’nde olduğunu ileri sürmüştür. Yapılan bütün bu araştırmalardan da anlaşılacağı gibi Maltepe yüzyıllardır önemli bir yerleşim bölgesidir. Bu günkü Maltepe adı ise “Höyük Tümülüs “(Yığmatepe) içinde hazine ve define veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir.Kocaeli Yarımadası’nın Türkler tarafından fethinden sonra Türkler Dragos’la ilgili birkaç efsaneye dayanarak bu ismi vermiştir. Tarihçi Hammer bu kıyı şeridindeki bütün tepelere “Maltepe denildiğini söylemektedir.Osmanlı İmparatorluğu kurulmadan önce Türk akıncıları Bizans egemenliği altında bulunan Kocaeli Yarımadası’na akınlar düzenlemişlerdir.Bu akıncıların Üsküdar’a kadar geldikleri bilinmektedir. 1075 yılında İznik ve çevresini fethederek Anadolu Selçuklu Devleti’ni kurarlar. Süleyman Şah İstanbul Boğazı’na kadar dayanmıştır. Anadolu Selçuklu Devleti’nin yıkılmasından sonra Maltepe ve Çevresi yine Bizanslıların egemenliği altına girmiştir. Osmanlı İmparatorluğu kurulduktan sonra 2. Osmanlı Padişahı Orhan Gazi’nin döneminde komutanları ” Akça Koca, Konur Alp, Gazi Abdurrahman” tarafından Türk egemenliğine alınmıştır. İstanbul’un Türkler tarafından fethinden sonra Maltepe’nin tarihi konumu daha da artmıştır. Bağdat yolu üzerinde olan Maltepe Osmanlı Ordusu’nun Üsküdar’dan sonra ikinci durak yeri olmakta ve ordugah Maltepe’ de kurulmakta idi.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu