• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Nakliyat firmamız insanlara hizmet vermek amacıyla kurulduğu için istenilen müşteri memnuniyetini her alanda sağlamıştır. Nakliyat firmamızdan bahsetmek gerekirse yer, bölge, şehir, semt ayırt etmeden ulaştırma yaparak sizlerden en uygun maliyetleri talep etmektedir. Bunun yanı sıra profesyonel ekiplerimiz olduğu ve kurumsal çalışma düzenine sahip olduğumuz için kısa sürede istediğiniz taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

esyapaketleme

Kurtköy evden eve nakliyat da aynı zamanda ürünlerinizin, eşyalarınızın ambalajlanma, paketlenme işlemleri en iyi şekilde yapılarak gidesiye kadar hiçbir sorun çıkmamaktadır. Nakliyat firmamızdan dilerseniz montaj hizmeti de talep edebilirsiniz. Taşınma işlemi sonrasında hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Çünkü beyaz eşyadan, klimaya ve diğer ahşap ürünlerin takılmasına kadar sizlere birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

ucuztasima

Sizlerin tek yapması gereken nakliyat firmamızdaki uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurmaktır. Böylelikle hem uygun maliyete eşyalarınızı taşıttırmış olursunuz. Hem de kırılma, bozulma, dökülme yaşamadan ve ya taşınma işleminden sonra eşyaları yerleştirme zorunluluğuna maruz kalmadan bu hizmeti alabilirsiniz. Aksi takdirde diğer taşımacılıklar ile uzun sürede, yüksek maliyetlere maruz kalarak ikinci sınıf bir hizmet alabilirsiniz. Semt 2 içinde en iyi taşımacılık hizmeti bizim firmamız tarafından sunulmaktadır.
evdenevenakliyat

Kurtköy ucuz evden eve nakliyat hizmetlerinde sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile yurt geneline taşımacılık hizmetlerine hız kesmeden devam etirmektedir.

Kurtköy Hakkında kısa bilgi;

Kurtköy son yıllarda hızla gelişen bir anadolu yakasında bulunan bir ilçedir.Kurtköy sabihagökçe hava limanı ile en hızlı gelişen ve en hızılı büyüyen ilçelerden biridir.Kurtköy İstanbul anadolu yakasında bulunan doğusunda orhanlı batısında sultanbeyli güneyinde pendik ve kuzeyinde aydınlı olan bir ilçedir.TEM Otoyolu Kurtköy sınırları içinden geçmekte ve Kurtköy gişeleri ile D-100 (E-5) Karayoluna bağlanmaktadır. Ömerli su havzasının büyük bölümü bu sınırlar içinde kalmaktadır. Çevresini İSKİ ve Orman Bakanlığı koruma altına almıştır. Harem otogarının yıkılıp Anadolu Otogarı olarak Kurtköy ‘de inşa edilmesi projelenmiştir. Kadıköy-Kartal metrosunun Sabiha Gökçen Havaalanı’na bağlanılması için çalışmalar devam etmekte olup, 2013-2014 yılları arasında metro bağlantısının tamamlanması planlanmaktadır. Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanının yanında 250 hektarlık bir arazideTeknopark inşaatı 2011 yılı Kasım ayında başlamış olup, tamamlandığında 30.000 kişinin çalışacağı bir inovasyon ve ar-ge merkezi olacaktır.Kurtköy’de ulaşım kolay olan bir ilçedir.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu