• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Depolama

depolama
Ev eşyalarınızı depolama hizmet sunan Uğur depolama sistemleri a.ş tarafından yapılmaktadır.Ev eşyalarınızı depolama hizmet sunan firmamız sizlerin bekletilerinizi üstün düzeyde karşılamaktadır.Eğer depolama seçenekleri içine bakmak gerekebilir çeşitli nedenleri vardır . Yeni yer hazır olmadan önce Belki eski evden gidiyoruz ? Belki de aşağı boyutlandırma konum ve yeni ev tüm değerli öğeler için yeterli alan yok? Yoksa sadece Teyze Sally mobilya devralınan ve kızını kendi yer alır için kaydetmek istiyorum. Nedeni ne olursa olsun depolama hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var .

Ev mal uzun süre için depolama koymak gerekiyorsa , sizin hareket eden şirket bu hizmeti sağlayabilir . Sizin Movers sorun ve onları bir teklif hazırlamak var . Onların hizmeti kullanmak için biraz daha fazla maliyeti bile , bu hareket eden şirket doğrudan depolama tesisi için ev adresinin öğeleri teslim sahip kolaylık için ekstra miktar değer olabilir . Bu bir seçenek ise, şeyler erişebilir ve bunu yaparsanız , ne haber tür gerekli olup olmadığını sormak emin olun . Ayrıca, başka bir şirket olduğu gibi kendi depolama tesisi araştırma .

Uluslararası Ev Eşyası Depolama
Uğur depolama kendi antrepoları kendi ağı üzerinden güvenli ev eşyası depolama sağlar. Uğur depolama uluslararası bir hareket ya da yer değiştirme sözleşmenin bir parçası olarak sağlanan, ya da tek başına depolama hizmeti olarak kullanılabilir.

Güvenli Depolama Tesisleri

Uğur depolama tesisleri kapılı [yerleşim yerindeki, CCTV ve 24 saat güvenlik ile tamamen güvenlidir. Erişim sadece yetkili personel ile sınırlıdır.

Konteynırla Depolama

Uğur depolama kullanım ve hasar potansiyelini azaltır konteyner depolama sağlayabilir.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu