• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri sunan ekonomik fiyatları ve üstün hizmet kalitesi sunan Büyük çekmece Evden Eve Nakliyat Firmasıdır.Taşımacılık hizmetlerinde sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile yurt genelinde ev eşyalarınızı kolay ve ekonomik fiyatlar ile taşıma imkanı sunmaktayız.Ev eşyalarınızı aşağıdaki resimlerde göründüğü gibi paketlenip taşımaktayız.

esyapaketleme

Büyükçekmece ev eşyalarınızı taşıması konusunda uzman olan ekiplerimiz size sunmuş olduğu hizmetlerinde titiz güvenilir ve kalite bir araya toplanarak ekonomik nakliye hizmeti sunmaktayız.Büyükçekmece ucuz evden eve nakliyat işlerimiz kalitenin doğru adresi olan ucuz evden eve nakliyat firması ile ev eşyalarınızı ekonomik fiyatlara ve üstün hizmet kalitelisi ile taşıya bilirsiniz.Büyükçekmece ev eşyalarınızı paketleme elemanlarımız tarafından ücretsiz bir şekilde hizmet verilmektedir.Ucuz evden eve nakliyat ile ev eşyalarınızı güvenilir ve kaliteli bir hizmet ile taşıyabilirsiniz.Amacımız en iyi hizmeti en uygun bir şekilde sunmaktayız.Eşyalarınızı hasar bir şekilde taşımaktır.

ucuztasima

 

Tüm eşyalarınızı garantili ve sigortalı bir nakliye hizmetleri ile Büyükçekmecede hizmet sunmaktayız.Elbise taşınması için özel olarak tasarlanmış elbise dolaplarımız ile askıdaki elbileriniz kırşmadan taşınmasını sağlamaktayız.
Büyükçekmece evden eve nakliyat bir çok nakliye hizmetlerimiz olduğu gibi eşya depolama hizmeti sunmaktayız.Ev eşyalarınızı güvenilir ve ekonomik fiyatlar ile depolamatayız.

evdenevenakliyat

Büyükçekmece Hakkında Kısa Bilgi;

Büyükçekmece, İstanbul’un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir. Yüzölçümü 196 km²’dir. 1987’ye kadar Çatalca’ya bağlı bucak merkeziyken ilçe olmuş ve 2009’daki idari yapılanma değişikliklerine kadar Avcılar ve Küçükçekmece ilçelerine komşu olmuştur. Bu yılda yapılan değişikliklerde Gürpınar, Beylikdüzü (eskiden Kavaklı) ve Yakuplu beldeleri Beylikdüzü; Esenyurt ve Kıraç beldeleri Esenyurt; Bahçeşehir beldesi de Başakşehir ilçelerine bağlanınca ilçenin alanı büyük ölçüde küçülmüş, yalnız lağvedilen Çatalca’nın Muratbey ve Silivri’nin Celaliye-Kamiloba beldelerinin katılımıyla batı yönünde ilçe genişlemiştir. Ayrıca lağvedilen Tepecik, Mimarsinan ve Kumburgaz beldelerinin mahalleleri de Büyükçekmece Belediyesi sınırlarına katılmıştır.
Büyükçekmece’de Türkiye’nin 1., Avrupa’nın 3. en yüksek TV kulesi, Türkiye’nin en büyük sergi alanı TÜYAP bulunmakta ve Büyükçekmece yazlık kent olduğu için uzun bir sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları, parkları ve su parkı vardır.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu