• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat eşyalarınızın taşınmasında rezervasyon yaptırmanız ile başlar.Sizlere çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz taşınma hakkında bilgi vererek taşınmaya uygun araç ve personel sayısı belirlenmektedir.Eşyalarınız şehir içi veya şehirler arası taşınması bizim için önemli değildir.

Başakşehir Nakliyatın genel amaçları bir yerden bir adrese en hızlı şekilde eşyaların taşınmasıdır. Nakliyatlar sistemleri böyle devam ettiği için bazı konularda nakliyat firmalarına başvururuz. Bu konuda da bizlere rahatlıkla başvurabilirsiniz. Semt1 de nakliyat firmamız sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Hızlı ve teknolojik yöntemler ile çalışan uzman ekiplerimiz sizler ile görüşmelere gelerek çeşitli fiyatlandırmaları, zaman bildirgesini söylemektedir. Bu hizmetimiz ücretsiz gerçekleşmektedir. Başakşehir Evden Eve Nakliyat firmamızda yer alan tüm hizmetler siz değerli müşterilerimize gerektiği şekilde sunulmaktadır.

evdenevenakliyat

Aynı zamanda hem uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Hem de sizden aldığımız ürünleri sigorta kapsamında ulaştırmalar yapmaktayız. En önemlisi asansörlü taşımacılık yöntemleri ile ikinci kata, ofislere, firmalara fayda sağlayarak kısa sürede taşımacılık hizmetini yerine getirmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz gerekli araç ve gereçler ile çalışmalar yapmaktayız. Böylelikle insan gücün fazla zorlamamaktayız. Kısacası müşterilerimize verdiğimiz değeri personelimize de vermekteyiz. Sizde nakliyat firmamızdan yararlanmak istiyorsanız profesyonel ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Aksi takdirde başakşehir ucuz evden eve nakliyat da diğer nakliyat firmalarına başvurursanız sadece taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz ve yasal olmayan yöntemlere maruz kalmak zorunda kalırsınız.

ucuztasima

Elbise taşınması için özel olarak tasarlanmış elbise dolaplarımız ile askıdaki elbileriniz kırşmadan taşınmasını sağlamaktayız.
Başakşehir evden eve nakliyat ,tüm evinizdeki bulunan eşyaların dikkati ve özenli bir şekilde paketlenerek taşınması saglanmaktadır. Bütün eşyalar granik havalı nalyonlar ile sarılarak taşınması sağlanmaktadır.

paketurunleri

 

Başakşehir Hakkında Kısa Bilgi;

Başakşehir evden eve nakliyat işlerimizde kaliteli düzgün ve titizliğin ön planda olan bir taşıma şirketiyiz.Ev eşyalarınızı taşınması  kadar paketlemesinde önem veren bir kurumsal nakliyat firmasıyız.Evden eve nakliyat işlerimizde özel olarak tasarlanmış nakliye araçlarımız ve ekipmanlarımız ile ev eşyalarınızıda kusursuz bir nakliye hizmeti vermekteyiz.Evden eve nakliyat Ucuz taşımacılıkta bu yola biz ucuz nakliyeci değiliz kaliteli işi ucuza yapıyoruz sloganı ile eşyalarınızı taşımasını yapmaktayız.
Başakşehir, İstanbul’un bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır. Başakşehir, kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batıda Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir.
Başakşehir 1. ve 2. etapları, Altınşehir merkezi, Güvercintepe, Şahintepe mahalleleri ve Kayabaşı köyü Küçükçekmece Belediyesi’ne, 4. etap ve 5. etap’ı Esenler Belediyesi’ne, Bahçeşehir ise Büyükçekmece ilçesine bağlı bir belde belediyesi durumundaydı. Fakat son yapılan düzenlemelerle bu semtler birleştirilerek Başakşehir ilçesi kuruldu.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu