• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile yurt genelinde taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

İnsanlar bir yerden bir yere taşınmak için bazı taşıma araçlarını kullanırlar. Fakat taşıdıktan sonra ve önce bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirler. Çünkü taşınacağınız evin montajını sökmek, ağır ve hassas ürünleri paketlemek, taşımak bazı araç ver gereçleri kullanmak zorunda tutar. Bu nedenle sizde nakliyat firmamıza hemen başvurabilirsiniz. Ataşehir Nakliyat firmamızın uzman ekipleri taşıma, ambalajlama sistemlerini en teknolojik yollar ile gerçekleştirmektedir. Böylelikle ürünleriniz hiçbir zarara maruz kalmaz. Ürünleriniz, eşyalarınız en son teknolojide yer alan filolarımız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

paketurunleri

Bunları göz önüne alarak sizde nakliyat firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz. Nakliyat sistemlerimiz her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Bunun sebebi ise uzman ekiplerimizin teknolojiyi yakından takip etmesi olarak bilinmektedir. Sizde Ataşehir ve ya kadıköy’de bulunan ilçelere bu hizmeti alabilirsiniz. Bunların yanı sıra sizlere taşımacılıkta bir telefon kadar yakın olduğumuz için uzman evden eve nakliyat sizleri beklemektedir. Tüm bu hususlara dikkat eden ve bizleri tercih eden müşteriler mutlu, rahat, masrafsız taşınmalar yapmaktadır. Sizde talep listemizde yer alarak kalitenin farkını en kısa sürede yaşayabilirsiniz.

Etiket Bulutu

 

Neden Ucuz Evden Eve Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz neden bizi seçmeleri gerekiyor çünkü:taşımacılık hizmetlerinde kalitenin güvenin ve ekonomik fiyatların olduğu tek firmayız.Sektörüne bir çok yeniliği getiren ve bunları en iyi yapan firmayız.Aynı zamanda firmamız hiç şikayet almamıştır.%98,7 müşteri memnuniyeti olan tek lider firmayız.Sizde kaliteli hizmet ve ucuz fiyat ile taşınmak istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Yusuf Ayılmaz, Müşteri Temsilcisi


evden eve nakliyat platformu